Millal alustada ventilatsiooni paigaldusega:

Ventilatsiooni paigaldusega soovitame alustada, kui majal on saanud karp valmis ja katus peale. Ventilatsioonitööde käigus saab torustiku paigaldada vaheseintesse või lagedesse.Ventsüsteem saab olema varjatud kujul, st. näha jäävad ainult lõppelemendid/plafoonid.

Võib juhtuda, et mingil põhjusel ei ole ventilatsioonitöid veel alustatud ja maja on valmis või lõppjärgus, leiame ka siis lahenduse. Selline lähenemine on ajamahukam ja hinnalt kallim. Keskmise eramu ventilatsioonitööd võtavad aega umbes nädala, kuid iga objekt ja töö on erinev nagu ka enamus hoonete planeeringud ja lahendused. Ventilatsioonitöödeks vajalikud materjalid hangime meie ja tööle anname kindla garantii. Pakume suures sortimendis ventilatsiooniseadmeid, torustikke jne. Koostame hinnapakkumise ventilatsiooniprojekti alusel või alustame ise selle tegemist.

Küsige kindlasti oma ventilatsioonitöödele hinnapakkumist.

Millised on ohukohad ja millele kindlasti tähelepanu pöörata:

  • korraliku ventilatsiooni paigaldamisel eelista kogenud pakkujat;
  • kindlasti eelista kvaliteetseid seadmeid;
  • torustike installeerimisel on kõige parem paigaldada need varjatud kohtadesse;
  • oluline on ventilatsiooni paigaldusel mürasummutus, et elukeskkond oleks hiljem mugav ja vaikne;
  • oluline on mõelda ka kohe läbi hilisem ventilatsiooni hooldus.

Teostame ventilatiooni paigaldust nii era- ja kortermajades, büroodes ja laohoonetes. Kui sul on vajadus ventilatsiooni paigalduse järele, siis aitame hea meelega nõu ja jõuga!

Galerii

Küsimused ja vastused

Siin leiate vastuseid korduma kippuvate küsimustele.

Sellist ühest hinda on eramajale keeruline välja tuua, igale objektile tuleb läheneda personaalselt, arvestades kleindi huvi ja soove. Meie praktikas ja kogemustes algavad keskmise eramu ventprojekti hinnad al. 3500.- ja üles, sõltuvalt hoone ehitusest ja keerukusest.

Erinevatel tootjatel on garantii ajad varieeruvad, algavad 2-st aastast ja kallimatel Skandinaavia seadmetel on kuni 5 aastat (sõltuvalt tootjast).

Hinnapakkumise kiirus on võrdeline projekti keerukusega. Reeglina kulub umbes 1 nädal, kuid lihtsama töö puhul oleme saanud valmis mõne päevaga.

Me usume küll, et seadme filtrite vahetusega saab iga majaomanik ise hakkama, kui hoones on rootorsoojusvahetiga agregaat, siis rootori rihmavahetuse jätaks siiski tehniku tööks, eriti veel kui seadmel on kehtiv tootjapoolne garantii.

hero-bg-2-min

Võta ühendust

Küsi julgelt hinnapakkumist ja hea meelega aitan ventilatsiooniküsimustes nõu ja jõuga!