Miks on ventilatsiooni korraline hooldus oluline?

Ventilatsiooni korraline hooldus tagab seadmete ja süsteemide tõrgeteta töö.

Hooldustööde alla kuuluvad kõik ventilatsioonisüsteemidega seonduvad tööd, mis on olulised seadmete pikaajaliseks töökindluseks.

Saame hästi ehitatud ventilatsioonisüsteemi võrrelda autoga (teame, et korralikult hooldatud auto teenib meid pikki aastaid ja tagab meile tõrgeteta töö, juhul kui teeme hooldused/ õlivahetused õigeaegselt), sama saame teha ka ventilatsiooniga- hooldame süsteemi aegsasti, vahetame seadmes filtreid vähemalt 2x aastas ja kontrollime agregaadi sisu, et seal ei oleks puulehti,tolmu või muud sodi, mis võib kahjustada mootorite tööd.

Põhilised hooldusega seotud tööd:

  • torustike ja selle osade hooldus (reguleer- ja tuletõkkeklapid);
  • sisse- ja väljatõmbesüsteemide ventilaatorite ja mootorite hooldus;
  • filtrite puhastus või vahetus;
  • soojusvaheti (rootor või plaat) hooldus;
  • kondensaadi äravoolu kontroll;
  • kaamerauuringud, tõrgete või lekete tuvastamiseks.

Teeme hooldust era- ja kortermajades, büroodes ja laohoonetes. Kui sul on ventilatsioonisüsteem, mis vajab hooldust, siis helista meile ja teeme vajaliku töö Sinu eest!

Galerii

Küsimused ja vastused

Siin leiate vastuseid korduma kippuvate küsimustele.

Sellist ühest hinda on eramajale keeruline välja tuua, igale objektile tuleb läheneda personaalselt, arvestades kleindi huvi ja soove. Meie praktikas ja kogemustes algavad keskmise eramu ventprojekti hinnad al. 3500.- ja üles, sõltuvalt hoone ehitusest ja keerukusest.

Erinevatel tootjatel on garantii ajad varieeruvad, algavad 2-st aastast ja kallimatel Skandinaavia seadmetel on kuni 5 aastat (sõltuvalt tootjast).

Hinnapakkumise kiirus on võrdeline projekti keerukusega. Reeglina kulub umbes 1 nädal, kuid lihtsama töö puhul oleme saanud valmis mõne päevaga.

Me usume küll, et seadme filtrite vahetusega saab iga majaomanik ise hakkama, kui hoones on rootorsoojusvahetiga agregaat, siis rootori rihmavahetuse jätaks siiski tehniku tööks, eriti veel kui seadmel on kehtiv tootjapoolne garantii.

hero-bg-2-min

Võta ühendust

Küsi julgelt hinnapakkumist ja hea meelega aitan ventilatsiooniküsimustes nõu ja jõuga!